İzomees İnşaat İzolasyon Yapı Malzemeleri San. Tic. Ltd. Şti.


Firmamız 2013’den bu yana İstanbul da Yapı Malzemeleri Proje Satışı ve yalıtım sektörün de hizmet vermektedir. Uzman teknik kadrosu ile sistem çözümleri üreten İzomees İzolasyon bu çözümleri temelden çatıya tüm yapılar (konutlar, ticari ve sanayi yapılar, köprüler, havuzlar, yollar, hava limanları) için uygulamaktadır.

İzomees, konu ve ölçeği ne olursa olsun mimari ve mühendislik evrensel bağlamı ele alan ve o bağlam içerisinde yenilikçi, fonksiyonel, ekonomik, çevreye duyarlı tasarım ve mühendislik anlayışıyla yaklaşmayı ilke edinmiş, yaptığı işlerde kaliteden ödün vermeden iş teslimi yapan bir firmadır.

Kuruluşundan bu yana pek çok yerli ve yabancı projeyi anahtar teslim veya kısmı olarak tamamlamış olan İzomees, yalıtım adına tüm disiplinleri tek çatı altına toplamayı başarmıştır. Uzman kadrosu ve yenilikçi çözümleri ile sürekli olarak daha iyisini hedeflemekteyiz.

Dürüstlük, güven ve saygı değerlerini kurumsal değerler olarak kabul etmiş İzomees İzolasyon, yıllardır kalitesini kararlılıkla yükselten, çevre odaklı çalışarak gelecek nesillerinde dünyasını duyarlılıkla önemsemektedir.

Siz de başarı odaklı projeler gerçekleştirmek istiyorsanız bizimle iletişime geçebilir ve profesyonelliğin tadını çıkarabilirsiniz.

Misyonumuz


Vizyonumuz


Hizmet verdiğimiz alanlar ve satışını yaptığımız ürünler konusunda insanların yaşam kalitelerini artırmaya, kullandıkları mekanların iyileştirilmesine ve uzun soluklu doğru çözümler bulmaya odaklandık. 

Şirketimiz müşteri portföyünü büyüttükçe, sorumlulukları da o nisbette artacaktır. Ortaya koyduğumuz sinerjinin daha geniş kapsamlı etkilerini düşünmek ve bu etkiler doğrultusunda hareket etmek temel misyonumuzdur.

İşletmemizin yetenek ve güç kullanım kapasitesi doğrultusunda, müşterilerimizin tüm ürün ve hizmet beklentilerini dünya standartlarında karşılamak, müşterilerimizin ve çalışanlarımızın memnuniyetlerini artırmak, amaçlarımızı çevreye ve doğaya zarar vermeden, ilişkide olduğumuz kurum ve kişilerle uyum içerisinde gerçekleştirmek, dünya, ülke ve bölge ekonomisine katkıda bulunmak, mevcut ve yeni ürünlerimiz ile faaliyet bölgelerimizin gelişiminde önemli roller alarak, sürekli girişimci olmak en temel vizyonumuzdur.

İnsan Kaynakları


Open chat
İzomees Whatsapp Bilgi Hattı